השירותים שלנו >> תרגום טכני \\ תרגום אתרי אינטרנט \\ תרגום עסקי \\ תרגום רפואי \\ תרגום מסמכים

השירותים שאנו מספקים הם:

תרגום טכניתרגום טכני

נושא התרגום הטכני, בכל תחום, דורש, מעבר למקצועיות התרגום, גם בקיאות בנושא המתורגם ומצריך הכרה והבנה של המינוחים הטכניים המדויקים. על מנת לעמוד בדרישות אלה אנו מעסיקים עובדים הבקיאים היטב בתחומים אותם הם מתרגמים, ביניהם אנשי מקצוע שעשו הסבה לעבודה בתרגום, לדוגמא: טכנאים, עובדי תעשייה, אנשי היי-טק ועוד. בנוסף, אנו משתמשים במילונים המאפיינים כל נושא ונושא בתחום הטכני. אלה מאפשרים לנו להבטיח שכל עבודת תרגום טכני אותה אנו מבצעים, תעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק ותתבצע באיכות ללא פשרות. בתחום התרגום הטכני אנו עוסקים בתרגום של:

  • מדריכים טכניים
  • הוראות הפעלה
  • נהלים
  • הוראות אבטחת איכות
  • כתבות ומאמרים

תרגום אתרי אינטרנטתרגום אתרי אינטרנט

אתר האינטרנט שלך לא מגיע לקהל גדול? זה הזמן לתרגם את דפי האתר שלך.. ב"תרגומים משמר-העמק" אנו נתרגם את דפי האתר שלך, לאנגלית, רוסית, צרפתית, ספרדית ועוד, בעזרת מתרגמים ששפות אלה הן שפות אם עבורם. תרגום אתרך לשפות נוספות יפתח בפניך עולם חדש של אפשרויות חשיפה ויאפשר נגישות לקהל הדובר את השפה המתורגמת. בין לקוחותינו נמצאים: אתרי תיירות, יקבים, צימרים בישראל, מלונות וגם אתרים העוסקים בתיירות חקלאית.

להלן חלק מאתרי האינטרנט שתרגמנו לאנגלית ולרוסית

אטיאס שירותים ותיירות
אל כרמל – אירוח דרוזי
בית בקיש – כפר קיש
דבש אופיר
וילה גליליי
טיולים בטעם – מירי כהן
יקב אדיר
יקב הרי גליל
מלון בית אורן
מסיק מגל
פינה בסג'רה
צימרים בכרם הזיתים
ראש פינת נוי
FreshCat
וילה כרמל – מלון בוטיק

תרגום עִסקיתרגום עסקי

בעל חברה? איש עסקים? מעוניין בתרגום עסקי מהימן? אצלנו, ב"תרגומים משמר-העמק" נוכל לספק לך תרגום מקצועי, יחס אישי, אמינות, מהירות וכמובן, שמירה על סודיות. תרגום עִסקי-כלכלי מתייחס לתרגום של מסמכים כגון: מצגות, תוכניות עסקיות, הצעות מחיר, דוחות, פרופילי חברה וכו'. אצלנו, תוכל להיות בטוח שהחומר שלך מתורגם ע"י מיטב המתרגמים בתחום. בתחום העסקי אנו עובדים עם חברות שיש להן סניפים ברחבי העולם ולכן הן מחויבות להגיש דוחות חודשיים.
לרשימת הלקוחות שלנו לחץ כאן
, לצפייה בהמלצות לחץ כאן.

תרגום רפואיתרגום רפואי

בדומה לתחומי תרגום אחרים, תרגום רפואי מצריך ידע מקצועי ומדויק, אך בשונה מהם, כאן באמת אין מקום לטעויות, שכן המידע המתורגם יכול לעיתים להציל חיים. עובדה זו הופכת את עבודת התרגום בתחום הרפואי לחשובה ביותר ועל מנת לעמוד בדרישות הגבוהות צריך המתרגם להיות בקיא בלקסיקון הרפואי הרלוונטי, להכיר את המינוחים הרפואיים ולשלוט בשפת היעד ברמת שפת-אם. המתרגמים שלנו עונים על כל הדרישות הללו ואף יותר מכך. בתחום התרגום הרפואי אנו עוסקים בתרגום הוראות הפעלה למכשור, מאמרים רפואיים ותעודות של רופאים.

תרגום מסמכים תרגום מסמכים

בנוסף לכל מה שהוזכר עד כה, אנו עוסקים גם בתרגום מסמכים, תעודות, מסמכים טכניים  ומגוון טקסטים שונים. באמצעות התרגום ניתנת האפשרות להגיע לקהל יעד רחב יותר של לקוחות. בתחום זה אנו עוסקים בין היתר בתרגום קורות חיים, תרגום מצגות, תעודות לידה, ומסמכים אישיים.


%d7%94%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%a0%d7%95